Nejčastěji kladené otázky

Jaký je původ Vámi nabízených produktů?

Všechny produkty, které zde nabízíme jsou pouze z prověřených zdrojů a z míst, kde si můžeme být jisti pravostí, na které nám záleží ze všeho nejvíce!

Našimi dodavateli jsou například:

  1. Oficiální obchody v České republice
  2. Největších oficiální obchody NHL v USA
  3. Hráči, kteří nám věnují své hrané a podepsané dresy přímo na hřišti
  4. Týmy a jejich generální manažeři, kteří s námi spolupracují

Jak poznám originální hraný dres?

Pro začínajícího sběratele je velice obtížné rozpoznat pravý hraný dres. Neváhejte se s pomocí obrátit na nás. Důležité je, aby měl dres všechny nášivky, loga, sponzorské výšivky, správné jméno a číslo, odpovídající gramáž dresu…atd.

Je možné objednat i jiné dresy, které nemáte na webu?

Ano, pokud jste nenašli produkt, který by uspokojit Vaše představy, rádi se pokusíme sehnat to, co právě sháníte do své sbírky.

Jak sjednat osobní převzetí zakoupeného dresu?

Osobní předání je možné domluvit telefonicky nebo e-mailem. Rádi Vám připravíme Váš produkt k osobnímu odběru a zároveň Vám ukážeme i další naše zajímavé produkty.

Jsou dresy dodávány s certifikátem pravosti?

Produkty zakoupené z oficiálních obchodů zpravidla certifikáty pravosti obsahují, dresy získané od hráčů nebo jejich týmů mají certifikované karty jen zřídka. Pro nás je největším certifikátem pravosti samotný hraný dres přímo od hráče.

Jak se chránit před nákupem nepravých dresů?

5 základních pravidel, jak uskutečnit bezpečný nákup:

  1. Zakoupení předmětu z oficiálního obchodu
  2. Pořízení produktu ze specializovaných e-shopů
  3. Pečlivě prověřit to, co nakupujeme ( jestli má dres všechny znaky, nášivky, loga, čísla a jméno )
  4. Nebát se oslovit prodávajícího a získat více informací a fotografií
  5. Vyhnout se nedůvěryhodným produktům za neuvěřitelně nízké ceny

Mohu se s Vámi poradit, abych zakoupil vhodný dres do své sbírky?

Ano, moc rádi Vám poradíme s výběrem toho pravého dresu do Vaší sbírky. Stačí nám napsat do níže uvedeného kontaktního formuláře, budeme se těšit na Vaši zprávu.

Provádíte i výkup dresů od soukromých sběratelů?

Rádi naši nabídku rozšíříme o další cenné hrané dresy. V takovém případě nejdříve proběhne proces ověření daného produktu na pravost, když je vše vyhodnoceno kladně, dres odkoupíme.

Je nákup sportovních artefaktů skutečně jednou z nejvýnosnějších investic do budoucna?

Ano, podle mnoha studií po celém světě se ukázalo, že investice do sběratelských předmětů se zhodnocuje průměrně okolo 6 % ročně v nominálním vyjádření.

Pořádáte charitativní prodeje dresů, rád bych přispěl/a na dobrou věc?

Ano, charitativní projekty a prodeje produktů pořádáme velice často. Pokud chcete přispět na dobrou věc, můžete nám buď věnovat svůj sběratelský artefakt, který bude prodán a výtěžek poté předán na potřebné místo nebo můžete přispět zakoupením takového předmětu z naší nabídky.

Je možné s Vámi navázat partnerskou nebo sponzorskou spolupráci?

V případě Vašeho zájmu s námi spolupracovat, nás prosím kontaktujte na tel.č.: 773 699 723 nebo na e-mailové adrese: info@sberatelskedresy.cz, rádi s Vámi projednáme vhodné možnosti spolupráce.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku?

Rádi Vám zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Neváhejte nám napsat do níže uvedeného kontaktního formuláře.

Vítejte na našich stránkách SběratelskéDresy.cz
Všem sběratelům sportovních artefaktů nabízíme jedinečnou příležitost získat unikátní předměty do jejich sbírky. Otevíráme první internetový obchod v České republice specializující se na prodej hraných hokejových a fotbalových dresů. V našem sortimentu naleznete podepsané dresy světoznámými hráči. Naše produkty obsahují certifikáty pravosti původu nebo jsou přímo z oficiálních obchodů. Dresy jsou také věnovány hráči a jejich týmy. Všechny předměty, které jsou pro náš prodej získávány jsou pořizovány v malých zakázkách, kde klademe důraz na exkluzivitu daných artefaktů. Na vše dohlíží náš několikačlenný tým špičkových odborníků z hokejového i fotbalového prostředí. Dále spolupracujeme i s oficiálními distributory v USA. Naše hlavní vize je nabízet jen ty nejcennější sběratelské kousky, proto je naše nabídka limitovaná počtem produktů a nabízíme vždy jen pár nejhodnotnějších dresů.

 

                                           

Pro firmy a pořadatele nejrůznějších sportovních či kulturních akcí jsme připravili možnost uspořádání dražby nebo prodejní výstavy námi nabízených produktů. Tyto atraktivní doprovodné programy mohou obohatit Váš firemní večírek, golfový turnaj, otevření nového kamenného obchodu nebo jinou slavnostní příležitost. Výtěžek z těchto akcí je často používán pro různé nadace nebo konkrétní dobročinné účely. V případě zájmu o realizaci takového projektu nás prosím kontaktujte. Celou záležitost budeme poté řešit na míru, dle vzájemné domluvy.

SBĚRATELSKÉ   DRESY

                                           …to nejlepší pro Vaši sbírku!

Pro sběratelské dresy spravuje reklamu v podobě Adwords a Skliku PPC konzultant Digirmaketer.cz